DEALER BMW BAWARIA MOTORS KATOWICE.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

Salon Dealer BMW Bawaria Motors Katowice.
a[href|target],strong,b,br,p

WPROWADZENIE.

a[href|target],strong,b,br,p

Witamy w nowym salonie dealera BMW i MINI – Bawaria Motors Katowice.


Bawaria Motors Sp. z o. o. jest dealerem BMW i MINI. Należy do międzynarodowej grupy PGA z siedzibą we Francji. PGA Polska jest właścicielem kilku dealerstw różnych marek na terenie Polski. Grupa PGA na rynek naszego kraju weszła w 2004 roku przejmując salon BMW i MINI przy ulicy Czerniakowskiej 47. Salon Bawaria Motors Katowice rozpoczął działalność w 2005 roku przy ulicy Kościuszki 253 w Katowicach. Kolejną inwestycją Bawaria Motors było otwarcie nowego salonu w Jankach w 2010 roku. Te trzy inwestycje uwieńczyła decyzja o wybudowaniu nowego salonu i przeniesieniu dealerstwa z ulicy Kościuszki na Aleję Roździeńskiego 204, którego uroczyste otwarcie miało miejsce na początku maja 2011. Lokalizacja salonu zaplanowana została pod kątem łatwości dojazdu z każdej strony przy wjeździe do Katowic od trasy z Warszawy, w sąsiedztwie centrów handlowych Carrefour, Castorama, IKEA, Agata i RAWA.


Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do odwiedzenia nas w Katowicach na alei Walentego Roździeńskiego 204, gdzie spotkacie Państwo najnowszą technologię połączoną z ciekawym designem i ogromną przestrzenią. Salon mieści się w nowoczesnym, przestronnym budynku spełniającym wszystkie standardy BMW AG. Do dyspozycji klientów oddano 9800 m2 przestrzeni, w ramach której przygotowano stanowiska sprzedażowe oraz oferujące usługi finansowania zakupu i ubezpieczenia, a także w pełni wyposażony autoryzowany serwis samochodowy. Standard salonu i serwisu dostosowano do najnowszych ogólnoświatowych wymogów marek BMW oraz MINI. O kompleksową obsługę klienta zadba zespół specjalistów w zakresie sprzedaży, kredytów, leasingu i ubezpieczeń oraz wykwalifikowany zespół techniczny obsługujący serwis. Salon oferuje Klientom możliwość wyceny i odsprzedaży dotychczas posiadanych aut.


Kilka dodatkowych danych w liczbach: powierzchnia gruntu: 9800 m2 powierzchnia obiektu dealerskiego: 2606 m2, powierzchnia salonu BMW: 902 m2, powierzchnia salonu MINI: 272 m2, powierzchnia warsztatu: 768 m2.


W ofercie dealerstwa Bawaria Motors Katowice znaleźć można nowe samochody BMW, nowe samochody BMW serii M, nowe samochody BMW Individual, BMW Premium Selection – samochody używane BMW z 24-miesięczną gwarancją. Salon MINI oferuje nowe i używane samochody MINI oraz akcesoria.


Bawaria Motors Katowice oferuje usługi autoryzowanego serwisu BMW i MINI, naprawy blacharskie samochodów BMW i MINI, szybki serwis BMW i MINI, sprzedaż części i akcesoriów. Bawaria Motors Katowice prowadzi też sprzedaż części do warsztatów niezależnych, wraz z dostawą.