RADOŚĆ POWRACA NA DROGI.

Zapewnij sobie bezpieczną podróż.

BMW Service

Radość powraca na drogi.

Zapewnij sobie bezpieczną podróż.

Upewnij się, że Twoje BMW jest w pełni gotowe, aby wrócić na drogi. Niezależnie od tego, czy w ostatnim czasie pokonywało znacznie mniej kilometrów niż zwykle, czy też było wykorzystywane na co dzień, warto pamiętać o kilku najważniejszych elementach, zapewniających bezpieczeństwo wszystkim Twoim bliskim.


Dzięki pewności, że żaden element samochodu nie wymaga Twojej uwagi, każda, nawet najdłuższa podróż może stać się w pełni relaksująca. Poczuj się bezpiecznie i ciesz się radością z jazdy.

Które elementy samochodu warto sprawdzić przed powrotem na drogę?

Akumulator

Akumulator.

Właściwie funkcjonujący akumulator jest kluczowy dla prawidłowego działania całego samochodu – tym bardziej, jeśli np. ostatnio samochód był znacznie rzadziej używany lub przez dłuższy czas nie był uruchamiany.
Oświetlenie

Oświetlenie.

Idealne ustawienie oraz poprawne działanie oświetlenia, to czynniki bezpośrednio wpływające na bezpieczeństwo jazdy. Wysokiej jakości części oraz precyzyjna regulacja sprawią, że każda podróż stanie się przyjemnością – nawet po zmroku.
Układ hamulcowy

Układ hamulcowy.

Sprawdź czy Twoje BMW jest gotowe na każde wyzwanie na drodze. Układ hamulcowy ma fundamentalne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów – z czasem jednak ulega zużyciu. Dlatego warto mieć pewność, że hamulce zadziałają perfekcyjnie zawsze wtedy, kiedy trzeba będzie wykorzystać pełnię ich możliwości.
Koła i opony

Koła i opony.

Koła i opony jednoczą Twoje BMW z drogą i mają decydujący wpływ na pewność prowadzenia i bezpieczeństwo. Upewnij się, że są w idealnym stanie, aby nawet przez chwilę nie martwić się o przyczepność oraz komfort jazdy.
Klimatyzacja

Klimatyzacja.

Poprawnie działająca klimatyzacja w Twoim BMW sprawi, że nawet w najbardziej upalny dzień będziesz czuł się komfortowo. Szczególne znaczenie ma nie tylko wydajność układu, ale także jego czystość. Dlatego warto sprawdzić, czy klimatyzacja nie wymaga czyszczenia, uzupełnienia czynnika roboczego, czy też wymiany filtra kabinowego.
Płyny eksploatacyjne

Płyny eksploatacyjne.

Płyny eksploatacyjne zapewniają poprawne funkcjonowanie najważniejszych układów samochodu – od silnika, przez skrzynię biegów i układ hamulcowy, aż po układ kierowniczy. Dbałość o prawidłowy stan i poziom płynów oraz ich regularna kontrola zagwarantuje Ci bezproblemową jazdę.
Wycieraczki

Wycieraczki.

Zużyte lub źle działające wycieraczki znacząco wpływają na ograniczenie pola widzenia kierowcy. Upewnij się, że Twoje wycieraczki działają prawidłowo i zapewniają bezpieczną jazdę oraz widoczność na najwyższym poziomie, bez względu na panujące warunki atmosferyczne.
Aktualizacja nawigacji

Aktualizacja nawigacji.

Nie warto tracić czasu na problemy z dotarciem do celu. Zaktualizowana nawigacja pozwoli Ci sprawnie i szybko dotrzeć do wyznaczonego miejsca, tak abyś mógł podczas jazdy skupić się wyłącznie na drodze i czerpać przyjemność z podróży najlepszą trasą.

Pozwól nam zadbać o swoje BMW.

Jeśli nie chcesz samodzielnie zajmować się sprawdzeniem najważniejszych elementów Twojego BMW przed podróżą, możesz powierzyć to zadanie naszym specjalistom. Chętnie przeprowadzimy kompleksowy przegląd i jeśli to będzie konieczne, zaproponujemy niezbędne czynności serwisowe.
BMW Service

Umów wizytę serwisową w ramach akcji „Radość Powraca na Drogi” – my zajmiemy się resztą.

Zarezerwuj online lub poprzez aplikację BMW Connected dogodny termin wizyty w naszym Serwisie BMW. Możesz także skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Radość Powraca na Drogi - Poproś o kontakt.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Bawaria Motors Sp. z o. o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.