BMW Teleserwis

Odpręż się, jesteś w dobrych rękach.

Automatyczne połączenie BMW TeleService: Nikt nie wie lepiej niż Twój samochód kiedy wymagana jest wizyta serwisowa. Z BMW TeleServices Twój samochód poinformuje o wymaganych przyszłych czynnościach serwisowych, a Twój Partner Serwisowy skontaktuje się z Tobą w celu umówienia wizyty.

Gdziekolwiek jesteś, jesteś w dobrych rękach z BMW Teleservices wchodzących w skład produktów BMW ConnectedDrive.

 

Zmęczony pamiętaniem o wszystkim?
Niech Twoje BMW robi to za Ciebie.

Automatyczne połączenie BMW TeleService.

Gdy Twoje BMW będzie wymagać przeglądu, wszystkie wymagane dane zostaną przesłane przez automatyczne połączenie BMW TeleService do Twojego serwisu BMW. Serwis może od razu przeanalizować te informacje, a następnie umówić z Tobą telefonicznie termin przeglądu. Na podstawie przesłanych danych serwis BMW może skutecznie przygotować się do pobytu Twojego BMW
w warsztacie, na przykład poprzez wcześniejsze zamówienie wymaganych części, które należy wymienić w samochodzie. Dzięki temu jedziesz do serwisu tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. I trafiasz tam na doskonale przygotowanych pracowników, którzy dokładnie wiedzą, co jest do zrobienia.

 

Wystarczy tylko Twój jeden ruch aby serwis sam do Ciebie zadzwonił.

Ręczne połączenie BMW TeleService.

Poprzez ręczne połączenie BMW TeleService możesz w każdej chwili wysłać prośbę aby serwis się z Tobą skontaktował. Chcesz usunąć odprysk na przedniej szybie, albo wymienić opony na zimowe, lub zaświeciła Ci się kontrolka i nie wiesz co oznacza? Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku dzięki czemu przesyłane są informacje o stanie samochodu do Twojego Partnera Serwisowego. Twój serwis BMW jest idealnie przygotowany i może udzielić Ci indywidualnych konsultacji, oddzwaniając do Ciebie. A może warto połączyć wymianę opon z przypadającym wkrótce serwisem olejowym?

 

Dowiedz się więcej u Doradców Serwisowych :

Paweł Solczak

Paweł Solczak
Doradca Serwisu

tel. 032 608 00 99 w. 135

solczak_p@bmw-bawariamotors.pl

Michał Cianciara

Michał Cianciara
Doradca Serwisu

tel. 032 608 00 99 w. 132

cianciara_m@bmw-bawariamotors.pl

 

 Jerzy Nowakowski Jerzy Nowakowski
Doradca Serwisu

tel. 032 608 00 99 w. 134

nowakowski_j@bmw-bawariamotors.pl